flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Генпрокуратурі запрацював Департамент реформ

28 травня 2015, 11:05

 В структурі Генеральної прокуратури України розпочали роботу два самостійних підрозділи, на які покладено відповідальність за реформування та очищення системи, - Генеральна інспекція (управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки) та Департамент реформ. 

 
Про це на брифінгу розповів заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, повідомили "ЗіБ" у ГПУ.
 
Працівники Управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генпрокуратури відповідатимуть за виявлення, розкриття та розслідування корупційних та найбільш резонансних умисних службових злочинів, що вчиняються прокурорсько-слідчими працівниками усіх рівнів - без будь-яких виключень.
 
Вказаний орган досудового розслідування є незалежним від інших структурних підрозділів Генпрокуратури, регіональних і місцевих прокуратур та підпорядковується безпосередньо заступнику Генерального прокурора. До управління входять два відділи: інформаційної безпеки та аудиту і безпосередньо слідчий підрозділ. Їх першочергове завдання - перевірка фактів невідповідності майнового стану прокурорів їх офіційним доходам, встановлення походження такого майна і коштів, ліквідація корупційних схем.
 
Наразі до роботи управління долучились 9 високопрофесійних слідчих, однак відкритими залишаються ще 4 вакансії IT спеціалістів, на посади яких оголошено конкурсний відбір.
 
Також, за словами заступника Генпрокурора, вже фактично розпочав роботу новостворений Департамент реформ, на який покладено обов'язок забезпечення проведення якісних змін у плануванні та діяльності кожної ланки системи органів прокуратури. За результатами конкурсу, який включав в себе перевірку професійних навичок, тестування на загальні знання та інтерв'ю, було відібрано 7 спеціалістів, кожен з яких буде відповідальним за свій напрямок: громадські приймальні, кадрова політика, оптимізація документообігу і внутрішній процесів тощо.
 
Вказаний департамент організовує роботу щодо впровадження європейських стандартів у щоденну роботу прокурорів згідно відповідних положень та забезпечує правове супроводження процесу докорінного реформування.